آهنگ غمگین | این سری با گلچین آهنگ جدید ایرانی غمگین و دانلود اهنگ غمگین و گریه دار + آهنگ های غمگین شکست عشقی در خدمت شما هستیم, البته امیدوارم که هرگز غمگین نباشید و همیشه در مراحل مختلف زندگی خنده روی لباتون باشه. خلاصه اینکه یادت نره با هر حال و هوایی زود به زود به حنا موزیک سر بزن. ما هیچ وقت نا امیدت نمی کنیم. ضمنا اگر دلت خواست یکم حالت بهتر بشه می تونی به باقی گروه های موسیقی ما هم یه سری بزنی.

دانلود بهترین آهنگ های غمگین و گریه آور ایرانی

 

آهنگ جدید ایرانی غمگین

حتما قرار نیست خیلی غمگین باشی که به یک آهنگ ایرانی غمگین گوش بدی، خیلی از بهترین آهنگ های قدیمی ایرانی پر از مفاهیم غمگین و احساسیه که واقعا میشه در هر شرایطی به آنها گوش کرد. برای همین هم ما در حنا موزیک یک بخش کامل را به آهنگ های جدید غمگین ایرانی و امکان دانلود بهترین آهنگ های غمگین دنیا اختصاص داده ایم. توی این آرشیو دوست داشتنی و خاطره انگیز برای هر سلیقه ای از بهترین خواننده ها چندین و چند آهنگ احساسی و زیبا داریم.

 

دانلود آهنگ غمگین ترکم نکنیا هوروش باند

Download

 

دانلود آهنگ غمگین مغرور اشوان

Download

 

 

دانلود موزیک غمگین آخرش قشنگه علیرضا طلیسچی

Download

 

 

دانلود موسیقی غمگین نرو مهدی احمدوند

Download

 

 

دانلود ترانه غمگین رفت از پیشم حامد برادران

Download

 

 

دانلود آهنگ عاشقانه عشق اول مهدی احمدوند

Download

 

 

دانلود آهنگ عاشقانه غمگین حواسم نیست بابک مافی

Download

 

دانلود اهنگ غمگین و گریه دار

حتی اگر غمگین هم باشی هیچ چیز مثل راحتی دسترسی به یک آرشیو موسیقی خوب نمی تونه حال و هوای آدم را عوض کنه. ما در حنا موزیک کلی دسته بندی منظم با امکان دانلود رایگان آهنگ های غمگین و گریه آور را یکجا برات جمع آوری کردیم. فقط کافیه با توجه به احساساتت بدونی دنبال چه آهنگی هستی. حتی اگر اون را نداشتیم هم برامون نظر بزار تا خیلی سریع برات پیداش کنیم.

 

دانلود آهنگ دردناک ناراحت کننده کنسل مجید خراطها

Download

 

 

دانلود آهنگ گریه آور سوزناک بی وفایی محسن لرستانی

Download

 

 

دانلود آهنگ غمگین و گریه دار آی شهاب مظفری

Download

 

 

دانلود آهنگ بسیار سوزناک دپرس مرتضی اشرفی

Download

 

 

دانلود آهنگ غمگین گریه دار هوای با تو بودن آرش دلفان

Download

 

 

دانلود آهنگ گریه آور چه کردی امین بانی

Download

 

 

دانلود آهنگ بسیار غمگین روانی حمید عسکری

Download

 

 

دانلود موزیک غمگین خداحافظ مجید خراطها

Download

 

 

دانلود ترانه غمگین بیس دار بی آسمون مهدی جهانی

Download

 

 

دانلود آهنگ سوزناک عشقم کجای دنیامی پویا بیاتی

Download

 

 

بخش ویژه آهنگ های غمگین حنا موزیک

موسیقی همیشه برای شادی استفاده نمی شه. خیلی وقتها که دل آدم می گیره هیچ چیزی مثل یک موسیقی گریه آور اما با کیفیت و خوب نمی تونه به آدم کمک کنه تا ناراحتی خودش را ابراز کنه. برای همین موضوع هم چه در آهنگ های ایرانی و چه در آهنگ های خارجی، یک بخش مهم به آهنگ های غمگین اختصاص داره. خیلی وقتها که یک موضوع احساسی جدی برای همه ی ما پیش آمده توی اینترنت دنبال دانلود آهنگ های ناراحت کننده شکست عشقی و حتی دانلود آهنگ غمگین و گریه دار باشیم. تازه ما ایرانی ها کلی مناسبت مذهبی هم داریم که در آنها به آهنگ های آروم و عاشقانه گوش میدیم. خلاصه اینکه با اینحال که خوشحال نیستیم از غم شما؛ ولی توی حنا موزیک یک آرشیو کامل از موسیقی های غمگین و احساسی جمع آوری کردیم تا در این مواقع ناراحت کننده هم یک آهنگ برای گوش کردن داشته باشی. پس اگر دلت گرفته بود و دنبال دانلود آهنگ غمگین و احساسی بودی بهترین جا برای دسترسی به یک آرشیو کامل از آهنگ های عاشقانه ایرانی و فارسی و حتی خارجی سایت موسیقی حنا موزیکه.

منبع : hanamusic.ir

لینک کوتاه مطلب
15 بهمن 1397 107 views بدون نظر

نظرات